Služby

Věřím, že model ,,Ferdy mravence“, kdy firma nabízí všechny možné služby, může být zajímavý, ale pro dosažení skvělého výsledku je určitě lepší vyhledat specialistu, který řemeslu rozumí a dokáže zajistit nejlepší výsledek. Také u nás najdete kontakt na spolehlivé hypoteční a finanční poradce, ale to čemu se věnujeme na 100% je právě prodej, pronájem a zpracování ,,odhadu“ pro dědické řízení.

Naše služby jsou možná podobné jako u jiných realitních kanceláří, ale věříme, že drobné rozdíly a zaměření na detail v každé části udělají velký rozdíl na konci.

prodej

služky: prodej nemovitosti

Pokud potřebujete prodat nemovitost v okrese Nový Jičín, jste tu správně. Pomůžeme vám s prodejem, ať už je pro vás důležitá rychlost nebo maximální cena.

pronájem

služby: pronájem nemovitosti

Pokud chcete nemovitost pronajmout, pomůžeme vám vybrat takového nájemníka, který bude řádně a včas platit.

odhad

služby: odhad nemovitosti

Pokud chcete znát cenu své nemovitosti nebo potřebujete pro dědictví stanovit cenu obvyklou, tak napište a vše vám nachystáme.

Aukce jako služba už od roku 2016

Postupy při prodeji, které jsou dnes v kurzu, jako je aukce či dražby používáme už od roku 2016. Změnu zacílení na jinou skupinu kupujících, postupné nebo skokové snížení ceny a další techniky jsou věcí, kterou požíváme již řadu let. Důležitá je mít na paměti, že ne každá nemovitost je vhodná na danou formu prodeje a ne každý majitel má stejné požadavky. Služby tedy upravujeme vždy na míru a zájemce dopředu informujeme o stavu nemovitosti i formě prodeje.

Další služby

Možná hledáte ještě něco jiného, jako vyhledání ideálního bydlení nebo správu nemovitosti. Právníka na sepsání kupních smluv, pojištění nebo prostě něco jiného, tak i pak tu jste správně a prostě nám napište. Když budeme vědět tak vám poradíme na koho se obrátit.

Compare Listings

Titul Cena Postavení Typ Plocha Účel ložnice koupelny