Služby

Věřím, že model ,,Ferdy mravence“, kdy firma nabízí všechny možné služby, může být zajímavý, ale pro dosažení skvělého výsledku je určitě lepší vyhledat specialistu, který řemeslu rozumí a dokáže zajistit nejlepší výsledek. Také u nás najdete kontakt na spolehlivé hypoteční a finanční poradce, ale to čemu se věnujeme na 100% je právě prodej, pronájem a zpracování ,,odhadu“ pro dědické řízení.

Naše služby jsou možná podobné jako u jiných realitních kanceláří, ale věříme, že drobné rozdíly a zaměření na detail v každé části udělají velký rozdíl na konci.

prodej

služky: prodej nemovitosti

Pokud potřebujete prodat nemovitost v okrese Nový Jičín, jste tu správně. Pomůžeme vám s prodejem, ať už je pro vás důležitá rychlost nebo maximální cena.

pronájem

služby: pronájem nemovitosti

Pokud chcete nemovitost pronajmout, pomůžeme vám vybrat takového nájemníka, který bude řádně a včas platit.

odhad

služby: odhad nemovitosti

Pokud chcete znát cenu své nemovitosti nebo potřebujete pro dědictví stanovit cenu obvyklou, tak napište a vše vám nachystáme.

Aukce jako služba už od roku 2016

Postupy při prodeji, které jsou dnes v kurzu, jako je aukce či dražby používáme už od roku 2016. Změnu zacílení na jinou skupinu kupujících, postupné nebo skokové snížení ceny a další techniky jsou věcí, kterou požíváme již řadu let. Důležitá je mít na paměti, že ne každá nemovitost je vhodná na danou formu prodeje a ne každý majitel má stejné požadavky. Služby tedy upravujeme vždy na míru.

Další služby

Možná hledáte ještě něco jiného, jako vyhledání ideálního bydlení nebo správu nemovitosti. Právníka na sepsání kupních smluv, pojištění nebo prostě něco jiného, tak i pak tu jste správně a prostě nám napište. Když budeme vědět tak vám poradíme na koho se obrátit.