Prodej rodinného domu ve Staré Vsi u Bílovce

Nabízíme k prodeji rodinný dům s obrovským potenciálem ve Staré Vsi u Bílovce, postavený v roce 1974. Tato nemovitost je připravena na celkovou rekonstrukci a čeká na nového majitele, který zde dokáže realizovat své sny o bydlení. S dvěma bytovými jednotkami a možností vytvoření dalších obytných prostor v podkroví, se jedná o skvělou příležitost pro někoho, kdo hledá projekt, na kterém může projevit svou kreativitu a stavební dovednosti.
Klíčové vlastnosti domu zahrnují celopodsklepení, které nabízí extra úložný prostor nebo může být využito jako hobby místnost. K nemovitosti patří garáž a kůlna, jež mohou sloužit pro různé účely – od skladování nářadí až po prostor pro vaše koníčky. Střecha domu je sedlová, což přináší tradiční vzhled a zajišťuje dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Pozemek není oplocen, co dává budoucímu majiteli volnost v jeho úpravě a využití dle vlastních představ. Co se týče inženýrských sítí, dům je připojen na žumpu, má původní nyní nefunkční elektřinu a přípojku plynu na pozemku.
Nemovitost je volná ihned, což umožňuje rychlé převzetí a zahájení rekonstrukčních prací. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají projekt, na kterém mohou uplatnit své nápady a vytvořit si domov přesně podle svých představ.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat. Tato příležitost koupit dům s takovým potenciálem se naskýtá jen zřídka. Nechte si ujít šanci stát se majitelem této jedinečné nemovitosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Compare Listings

Titul property_price {adresa[1]}